slide-1 slide-2 slide-3 Pilates Transform, renew, revitalize. Strength of body. Peace of mind. Dance first. Think later. It’s the natural
Don’t wish for it, work for it.Practice li

Pilates

ماهیانه از 220 هزار تومان

ثبت نام
جدول زمان بندی

جدول زمان بندی پیلاتس

نام مربیروزهای تشکیلتعداد جلساتساعت تشکیلقیمتخرید
ندا سلطانییک شنبه و سه شنبه817:004,200,000ریال

مربیان پیلاتس

ندا سلطانی
Pilates

مختصری درباره پیلاتس

سیستم ورزشی است که در سال ۱۹۲۰ توسط ژوزف پیلاتس پایه گذاری گردید روش تمرینی پیلاتس متشکل از ورزش هایی است که تمرکز روی بهبود انعطاف و قدرت در تمام اندام های بدن دارد ، بدون اینکه عضلات را حجیم کند یا آنها را از بین ببرد.
این روش تمرینی از حرکات کنترل شده ای تشکیل شده که بین بدن و مغز هارمونی فیزیکی ایجاد می کند و توانایی بدن افراد را در هر سن بالا می برد.
همینطور افرادی که این ورزش را انجام می دهند خواب بهتر،عصبانیت ،استرس و خستگی کمتر خواهند داشت.
همه افراد چه حرفه ای و چه تازه کار ،خانم های خانه دار یا کارمند و پر مشغله ،افرادآسیب دیده (کمردردی،گردن دردی،زانودردی و..) افرادی که جراحی داشته اند و دوران نقاهت را سپری می کنند و همینطور افرادی که آسم و مشکلات ریوی دارند، اگر پیلاتس را آغاز کنند اطمینان می دهیم که نتیجه مثبت آن را خواهند دید.
با توجه به اینکه ورزش پیلاتس طول عضلات را بلند می کند در کنار ورزشهایی مانند بدنسازی و کار با وزنه های سنگین که طول عضله را کوتاه و انعطاف بدن را کم می کند ،رشته ورزشی پیلاتس پیشنهاد می شود.
با شروع تمرینات ورزشی پیلاتس پس از ده روز متوجه تغییراتی در بدن خود می شوید پس از بیست روز دیگران متوجه این تغییرات می شوند و پس از سی روز با بدن کاملا متفاوتی روبرو خواهید شد.

تاثیرات پزشکی

تاثیرات فیزیکی

  • بالا بردن و تقویت سیستم ایمنی بدن
  • ایجاد کشیدگی در ظاهر و بهتر شدن اندام
  • شکم صاف و کمر باریک
  • پیشرفت انعطاف ،تعادل و قدرت
  • بالا بردن دامنه حرکتی مفاصل و عضلات
  • از بین بردن درصد احتمالی ایجاد جراحات و آسیب پذیری

لوازم مورد نیاز پیلاتس

 گالری تصاویر پیلاتس

مقالات مرتبط